Společná výstava nejen černobílých fotografií

ZMĚNA!!!

14.11.2021 bude plánovaná výstava zrealizována v oknech Městské galerie, tak aby byla viditelná všem kolemjdoucím. Při té příležitosti budou k dispozici medailonky s QR kódy a tím přístup k portfoliím jednotlivých vystavujících členů fotoklubu. A aby bylo interaktivitě zadostiučiněno, mělo by také vzniknout video, tj. virtuální prohlídka celé instalace.

Přátelé a fanoušci 11.1.2021 se pokusíme zrealizovat další výstavu. Aktuální situace se snad vyvine pozitivně a vernisáž nebo výstava budou možné a přístupné. Každopádně plán je takový, že vám představíme soubor fotografií, které vytvořili naši členové za poslední cca rok. A zároveň jsou to snímky, kterými se prezentujeme v mapových okruzích. Budete tak mít sami možnost shlédnout a posoudit, co mapoví referenti vybírají do svých okruhů. Je to jedinečná možnost vidět pohromadě všechny fotografie.