Vyoral Radomír

Se svým jménem Radomír Vyoral a přezdívkou „Kosma“, kterou používám i na svých fotografiích a malbách jsem mezi Vámi 59 let.
Již od svého brzkého věku se věnuji fotografování. V době učení a střední školy v 80tých létech minulého století jsem byl již členem fotoklubu n.p. Moravan Otrokovice, kde jsem zažil éru vyvolávání černobílé fotografie z klasických kinofilmů a první fotomapy po České republice.

Uplynul čas a dnes jsem již druhým rokem členem fotoklubu „Beseda Otrokovice“, kde zastávám funkci předsedy interních fotosoutěží, které náš klub velice kladně inspirují k další tvorbě. Patřím mezi lidi, které zajímá velice rozmanitá škála aktivit cyklistika, lyžování, turistika, malování, láska k přírodě, která je také má největší záliba v nynější digitální době fotografuji přístroji „Nikon“.