Slavičín, volná tvorba členů fotoklubu v knihovně

Od 8.8. do 20.9. v provozní době knihovny.
Sedmdesáté páté narozeniny fotoklubu nelze než oslavit tradiční akcí. Jako tradice se již etablovala i výstava v prostorách knihovny ve Slavičíně. První zmínka o slavičínské výstavě, kterou se podařilo dohledat, je z roku 2015, a od té doby se s menšími přestávkami snažíme prostory knihovny plnit výběrem fotografií. Na stěnách tak bylo možné vidět krajiny, záběry z automobilových závodů, zátiší, abstrakce, portréty, či aktovou tvorbu. Pro každého diváka něco. Letošní ročník této výstavy obsahuje fotografie od dvanácti členů fotoklubu. Vystaveno bude několik desítek fotografií vzhledem k dispozicím prostor. Obsah a tematické zaměření této výstavy opět určuje zaměření jednotlivých vystavujících, není tak jednoduché říct, co všechno diváka čeká, ale bude to pestrý výběr od přírody, přes krajinu těla až po ukázky pro fanoušky motoristických sportů.