Fotoklub vystavuje v Maďarsku

Kolekce třiceti fotografií z dílny Fotoklubu Beseda Otrokovice zdobí v těchto dnech prostory radnice v maďarském Vácu.Výstava fotografií otrokovických tvůrců je dalším kamínkem v mozaice společné spolupráce Otrokovic s Vácem, která směřuje k uzavření partnerství obou měst. Fotoklub navázal výstavou budoucí spolupráci s místními fotografy. Pro první seznámení přivezl vítěznou kolekci fotografií „Mapového okruhu Vysočina“ – nejprestižnější celorepublikové soutěže fotoklubů, kterou v loňském roce vyhrál.

Velmi nás těší, že jsme dostali příležitost vystavovat v maďarském Vácu, poznat zdejší fotografy a získat tak nového partnera pro spolupráci při pořádání akcí na mezinárodní  úrovni. Nic z toho by nebylo možné bez podpory starostů obou měst. Celý projekt je teprve v začátcích, přesto věříme, že bude zdárně pokračovat a kolegové z Vácu brzy představí své snímky občanům Otrokovic.