Forte Fotóklub Vác vystavuje svoje práce v Městské galerii

4.1.2016 v 18 hod. proběhla vernisáž výstavy, kterou si s naším přičiněním připravili v Městské galerii zástupci fotoklubu z maďarského Vácu .

Doporučujeme všem zájemcům o fotografii přijít nahlédnout ať můžete posoudit, jak se promítnul maďarský temperament do tvorby fotografů z Forte Fotóklub Vác.

Po několika úspěšných návštěvách členů Fotoklubu Beseda v Maďarsku se tak představili přátelé z Forte fotóklubu z partnerského Vácu v našem městě. Spolupráce mezi českým a maďarským klubem fotografů začala v roce 2012 a úspěšně se rozvíjí a touto výstavou se zároveň zahájila třetí sezóna akcí v Městské galerii Otrokovice.

Výstava 50 maďarských autorů potrvá do 31. ledna 2016, otevřeno je od úterý do neděle vždy od 14 do 18 hodin. Vstup je volný.

Forte_pozvánka

Reportáž:

Fotografie z příprav a z vernisáže: