Fotoklub vystavuje tvorbu svých čtyř členů v knihovně ve Slavičíně

Vystavujeme tvorbu 4 našich členů. Jednotlivé kolekce nesou podnázvy – Portrét a akt, Krajina, Tyjátr nebo Sport. Výstavu lze navštívit v půjčovních hodinách Městské knihovny ve Slavičíně od 1.8. – 31.8. kdy bude výstava skončena.

Další rok utekl jako voda a fotoklub, jak již je úvodem předesláno, opět zavěsil práce svých členů na zdi v prostorách Městské knihovny ve Slavičíně. Tentokrát se této akce neúčastníme výběrem z tvorby všech našich členů, ale zúžil se přehled na 4 vybrané autory. Mezi letošními vystavujícími jsou tak Zdeněk a Jana Knapikovi, Radek Bořuta a Karel Ševčík.

13724892_1771532926425874_643493509014546281_o

Za možnost uspořádat opakovaně naši výstavu nelze než poděkovat vedení knihovny a také manželům Knapikovým, kteří  se opět svědomitě postarali o rozvěšení fotografií.

Za náš fotoklub Vám tímto přejeme příjemný kulturní zážitek a tentokrát nejen čtenářský.

Fotografie z výstavy: