Vyhlášeny výsledky 17. ročníku Mapového okruhu Moravskoslezského v sobotu 25.5.2019 na hradě Bítov

Moravskoslezský mapový okruh (MSMO) je z těch menších soutěží. Fotoklubů, které se tohoto okruhu účastní, je celkem 11 a všechny dohromady přispěly celkem 165 soutěžními snímky. Tradiční vyhlášení měl tentokrát na starosti znojemský fotoklub a celá akce se odehrála na hradě Bítov v sobotu 25.5.

Nakonec můžeme s radostí konstatovat, že v jednotlivcích jsme utrhli první a třetí místo. Konkrétně vítěznou se stala fotografie od Zdeňka Knapika.

1. místo Zdeněk Knapik

Další v pořadí už tradičně nejúspěšnější soutěžící v našem klubu je Petra Tomaštíková, která svým třetím místem nadále potvrzuje vysoký standart ve své tvorbě.

3. místo Petra Tomaštíková

Díky těmto oceněným ale i nemalému podílu dalších členů zúčastněných v soutěži se v celkovém pořadí klubů umístil Fotoklub Beseda Otrokovice na úžasném 2. místě.

Gratulujeme letošnímu vítězi MSMO a přejeme všem zúčastněným hodně úspěchů v dalším ročníku soutěže.