Vyhlášení 40. ročníku Turnovského mapového okruhu

Fotoklub Beseda Otrokovice se jako každý rok i letos zúčastnil soutěže pořádané mezi fotokluby – Turnovského mapového okruhu. Jedná se o fotosoutěž, kdy se hodnotí fotografie vzájemně mezi jednotlivými kluby. Letošního ročníku se jich zúčastnilo celkem patnáct. Fotoklub Safír Turnov jako letošní pořadatel, uspořádal vyhlášení v Českém ráji, nedaleko Sedmihorek.
Vyhlášení probíhalo v přátelské atmosféře a výsledky se udělovaly v několika kategoriích.
V celkovém pořadí fotoklubů zvítězil fotoklub Vrchlabí, na druhém místě se umístil fotoklub Jilemnice následovaný fotoklubem KDU Trutnov. My jako fotoklub Beseda Otrokovice jsme z loňského roku obhájili 5.příčku. V kategorii „Nejlepší fotografie“ jsme také získali velmi pěkná individuální umístění. Na šestém místě se s fotografií „Červená a modrá“ umístil pan Arnošt Bartoš a devátou příčku obsadil s fotografií s názvem „V polích“ Miroslav Kasáček.
Už teď se chystá následující ročník a pomyslné žezlo bylo předáno fotoklubu Amfora Rakovník.