Vyhlášení 52. ročníku MO Vysočina ve Znojmě

Rok se s rokem sešel a s podzimem opět přišel čas vyhlašování Mapového okruhu Vysočina. Letos se uskutečnil již 52. ročník a členové Fotoklubu Beseda se vydali pro netrpělivě očekávané výsledky do jihomoravského Znojma. Město vína je v sobotu 4. září přivítalo nevlídným a uplakaným počasím. Samotné vyhlášení se odehrávalo v místní Besedě, za hojné účasti všech sedmnácti členských fotoklubů. Pořádající fotoklub se postaral o několik proslovů, zejména pak přednáška uznávaného odborníka ve světě fotografie pana Jindřicha Štrajta vzbudila velký zájem.
Poté nás známý fotograf Zdeněk Dvořák pozval na výstavy spojené s 1. ročníkem Fotofestu,
který zrovna spěl ke svému konci. A pak už přišly zmíněné výsledky.
Otrokovický fotoklub skončil v celkovém pořadí na krásném 5. místě.
V jednotlivcích se na krásném 22. místě se umístila fotografie pana Svatopluka Klhůfka Opuštěná.
Na závěr byla štafeta pořadatelství předána vítěznému fotoklubu Havlíčkův Brod.

Eva Bořutová

diploma