micro-mundi

Micro Mundi – výstava fotografik – pozvánka na vernisáž

Pavel Ligr – fotograf z Otrokovic a člen našeho fotoklubu – fotografuje město, lidi a život kolem sebe.
Jolana Jemelková Shejbalová – grafička z Otrokovic – tvoří grafiky, učí a sem tam spolupracuje s Pavlem.
Výstava Micro Mundi je ukázka dlouhodobého projektu, který má za cíl zachytit makro objektivem život v trávě na malém plácku u Dřevnice v Otrokovicích.

Dobrých fotografií vzniklo tolik, že výstava byla logickým dalším krokem. Každého zaujme nevšední až tajemný pohled do jiného světa.

Vernisáž výstavy se uskuteční 20. března v 19 hodin a výstavu můžete v kavárně zhlédnout do 6. května.

Když se někdy skloníš a podíváš do trávy, tak uvidíš smetánku lékařskou, říznačku, která je statná, vytrvalá a velmi hustě trsnatá a hromadu dalších rostlin, které se staly hlavním námětem záběrů.
Grafika je ovlivněná snovým světem fotografií. Nachází v nich témata lásky, ošklivosti, obdivu a tajemství a ženské něžnosti.

Pozvánka na vernisáž:

Plakát: