Výstava na Louce – Ohlédnutí za letní výstavou

Výstava NA LOUCE, která se konala v pátek 21. srpna, přilákala do žlutavského údolí Zeliska na 120 návštěvníků. Ti se těšili z vystavených výtvarných prací otrokovických spolků Rozumění a Fotoklubu Beseda, které doplnilo sdružení Valašský názor. Již samotný název výstavy vypovídal o rozmístění nejrůznějších děl. Fotky, obrazy, sochy, plastiky, grafiky a keramiku si návštěvníci mohli prohlédnout při procházce rozkvetlou loukou, či při návštěvě stylové stodoly. Příjemnou atmosféru dotvářela legendární jazzová kapela Jazzzubs, se kterou si mnozí broukali známé melodie. Neformální atmosféra v přátelském prostředí zanechala v přítomných pozitivní dojem, již nyní se všichni těší na opakování opět za rok.

text Martin Vacula

Fotografie z akce: