9. Fotosalon – Fotoklub Litovel, Beseda Otrokovice

Fokoklub Beseda Otrokovice ve dnech 2.3.-31.3. pořádá již 9. ročník fotosalonu. Pozvání tentokrát přijal spřátelený fotoklub Litovel a tak se můžete těšit na jejich fotografie.

Vernisáž proběhla 2.3.2015 v 18 h v předsálí Otrokovické Besedy.

9. Fotosalon pozvánka  II

Vernisáže se zúčastnilo kolem 50 návštěvníků a měli jako první možnost shlédnout na osmdesát vystavených snímků. Za hudebního doprovodu Jaroslava Zimáka promluvili postupně předseda litovelského fotoklubu Pavel Dačický, místopředseda otrokovického klubu Svatopluk Klhůfek a také pan Minář ředitel Besedy, která nám na tuto akci propůjčuje každoročně své prostory. Tím slavnostně zahájili prohlídku velmi pěkných fotografií, které budou mít teď návštěvníci možnost měsíc shlédnout.

Za Otrokovické fotografy vám přejeme příjemný kulturní zážitek a tešíme se na viděnou.

Video k vernisáži:

Fotografie z vernisáže