Jadran Šetlík s kolekcí portrétních fotografií v Městské galerii Otrokovice

Fotoklubu Beseda se pod záštitou města Otrokovice a sponzorů podařilo zapůjčit do výstavních prostor Městské galerie Otrokovice kolekci fotografií jedné z největších osobností české fotografie Jadrana Šetlíka. Výstavu galerie otevře 20.6. v 18 hod.  vernisáží za účasti autora.Autor portrétů našich prezidentů, Claudie Cardinale, či současných významných osobností kulturního I společenského života. Úspěšný mnohažánrový autor ale především portrétní fotograf, narozen v italském Terstu coby dítě českého novináře a matky slovinského původu. To vše je Jadran Šetlík.

Pozvánka_Jadran_Šetlík

Výstava bude zaměřena na tři stěžejní témata, portréty osobností zlínského regionu, koláže diapozitivů ženských tváří v masce s fragmenty Benátských zákoutí, a černobílé fotografie aktů upravené technikou Paula Sabatiera. Výstava potrvá tradičně jeden měsíc a bude volně přistupna všem zájemcům a fanouškům autorovy tvorby. Jste srdečně zváni.