Vyhlášení 58. ročníku mapového okruhu Vysočina 2016 v Jihlavě

Otrokovičtí fotografové opět úspěšní

Po čtyřech letech se do Otrokovic vrací putovní pohár prestižní soutěže „Mapový okruh Vysočina“. Pro nezasvěcené se jedná o akci 17-ti fotoklubů z celé republiky, která probíhá hodnocením fotografií formou zasílání kolekcí fotografií – tedy map. Tato soutěž trvá již od roku 1957, a otrokovičtí fotografové jsou jejím členem od samého začátku bez jediného přerušení. Letošní (17.9.) vítězství klubu je sice společné s Horáckým fotoklubem z Jihlavy, díky rovnosti bodů, ale třešničkou na pomyslném dortu je druhé místo v hodnocení autorů. Svým snímkem „Drapérie“ uspěl Martin Vacula, který tím krásně navázal na nedávný loňský úspěch, první a třetí místo našich členů.

Díky těmto úspěchům se pohár opět vrátil do Otrokovic a doufáme, že se tak nestalo naposledy. Dalšími slušně umístěnými autory z našeho fotoklubu jsou na 19. místě Petra Tomaštíková a na 36. místě Pavel Mužný.

36. místo Pavel Mužný

Všem úspěšným autorům a jejich fotoklubům zúčastněným v 58. ročníku mapového okruhu Vysočina gratulujeme.