Vyhlášení 60. ročníku mapového okruhu Vysočina ve Zruči nad Sázavou

Otrokovičtí fotografové opět úspěšní

Do Otrokovic se vrací putovní pohár prestižní soutěže „Mapový okruh Vysočina“. V lítém boji 18-ti fotoklubů z celé republiky, jsme opět dokázali přesvědčit o naší vysoké úrovni. Tato soutěž trvá již od roku 1957, a otrokovičtí fotografové jsou jejím členem od samého začátku bez jediného přerušení. Letošní (1.9.) vítězství klubu okořenilo to , ze naši členové obsadili 2., 4. a 5. místo v hodnocení autorů. Se svým snímkem se nejvýše umístila Petra Tomaštíková, která obhájila své předešlé úspěchy v této soutěži.

Na čtvrtém místě se  objevil Svatopluk Klhůfek a na paty mu dýchá se svým snímkem Zdeněk Knapik. Díky těmto skvělým úspěchům se pohár opět vrátil do Otrokovic a na Kopánkách bude přichystaná velká oslava.

Všem úspěšným autorům a jejich fotoklubům zúčastněným v jubilejním 60. ročníku mapového okruhu Vysočina gratulujeme.