19. ročním MSMO v Bohumíně 18.-19.9.2021

Moravskoslezský mapový okruh (MSMO) je z těch menších soutěží. Fotoklubů, které se tohoto okruhu účastní, je celkem 12. Přičemž letos jeden oznámil konec svého účinkování v mapovém okruhu. Nový zájemce na vyhlášení zmiňován nebyl. Tradiční vyhlášení měl tentokrát na starosti fotoklub z Bohumína a hlavní část vyhlášení se odehrála v sobotu 18.9..

Zúčastněných fotografií bylo 180. Nakonec nám na medailové pozice scházelo docela dost, a tak jsme v konkurenci dalších šikovných fotoklubů skončili na 6. místě. Nejlépe nás reprezentoval Karel Šolc děleným pátým místem mezi jednotlivci. Ve výsledkové listině následuje Radek Vyoral na 28. místě a Marcela Krobotová svým 45. umístěním.

Karel Šolc – Věrozvěsti s kometou
Radek Vyoral – Sněžné dělo
Marcela Krobotová – Blues alive

Gratulujeme letošnímu vítězi MSMO a přejeme všem zúčastněným hodně úspěchů v dalším ročníku soutěže.

Fotogalerie z vyhlášení zde: https://www.fotoklub-bohumin.cz/fotoalbum/20—mapove-okruhy/moravskoslezsky-mapovy-okruh-2020-2021/13—vyhodnoceni-18.zari-2021/