63. Ročník MOV v Havlíčkově Brodě

V Havlíčkově Brodě se 27. 8. až 29. 8. vyhlášení 63.ročníku Mapového okruhu Vysočina. Fotostředisko Havlíčkův Brod s Vladimírem Kuncem se daného vyhlášení zhostili vskutku skvěle a my jsme si užili parádní víkend.

Shlédli jsme jednu z nejmodernějších knihoven v ČR, hromadnou archivaci knih a jejich skenování. Účastnili jsme se výstavy tohoto fotostřediska a vernisáže a při slavnostním vyhlášení se všechny fotokluby shodli na pokračování hodnocení fyzicky tištěných fotografií.

Posledním bodem bylo přijetí dvou nových fotoklubů a to Fotoklub POLNÁ a Fotoklub Vysočina Žďár nad Sázavou.

Gratulujeme vítězům jak za celý mapový okruh, tak i našim fotografům Petře Tomaštíkové, Radkovi Bořutovi a Karlu Šolcovi. Už se na Vás všechny těšíme na 64. ročníku u nás v Otrokovicích.