Podzimní návštěva hřebčína v Napajedlích

Na další společné focení jsme se vydali v neděli 14. listopadu do hřebčína v Napajedlích. Ne všichni dorazili ve 12:30
jak bylo domluveno a tak si někteří krátili čas (a zahřívali fotoaparáty) focením černé kočky, která si svých pár minut slávy náležitě užívala. Zanedlouho dorazili ostatní a šli jsme dovnitř, kde jsme pořídili společný snímek členů a potom se všichni rozprchli a snažili se, každý po svém, získat dobrý záběr. Světelné podmínky nebyly zdaleka ideální, a tak bylo celkem zajímavé snažit se dané světlo využít k focení nejlepším možným způsobem.
Místní chovné klisny přijaly naši přítomnost různě. Některé klidně stály a pozorovaly nové tváře z povzdálí, zatímco jiné byly zvědavější a přišly až k ohradě si vetřelce prohlédnout zblízka. Další neméně zajímavou částí hřebčína jsou historická stavení odrážející jeho dlohou historii.
Čas vymezený fotografování utekl velice rychle, a nezbude než se do hřebčína někdy vypravit znovu.
Po focení jsme se tradičně přesunuli do místní restaurace, kde jsme nedělní setkání po náležité diskuzi ukončili. Děkujeme vedení hřebčína Napajedla za umožnění vstupu a věříme, že i v budoucnu se do hřebčína podívame.

Přemysl Janeček

Fotografie: