20.ročník MSMO v Otrokovicích

Moravskoslezský mapový okruh (MSMO) je z těch menších soutěží. Fotoklubů, které se tohoto okruhu účastní, je celkem 11. Dne 18.6. proběhlo vyhlášení výsledků, které organizačně měl tentokrát na starosti náš fotoklub.

Zúčastněných 93 autorů přineslo celkem 156 fotografií. fotoklub Beseda Otrokovice si svými fotografiemi vysloužil 2. místo. První místo tentokrát přísluší fotoklubu KMF Brno. Nejlépe nás reprezentoval Jaromír Stehlík svými dvěma snímky na děleném 6. místě a Petra Tomaštíková na děleném 8. místě mezi jednotlivci. Jaromír se pak objeví ještě na pozici 13 a následuje 34. umístěním Rudolf Fukal.

Gratulujeme letošnímu vítězi MSMO a přejeme všem zúčastněným hodně úspěchů v dalším ročníku soutěže.