kamínka 2014

5. SETKÁNÍ A WORKSHOP KAMÍNKA 2015

Dobrý den, ahoj přátelé fotografie a dobré zábavy.

Rok utekl jak voda a my pro vás horečně připravujeme již pátý ročník podzimního setkání a workshopu KAMÍNKA 2015.

Letošní ročník bude tradičně v říjnu a to v termínu 16.-18.10.2015.

Nachystali jsme si pro vás i letos zajímavé lektory, přednášky, zábavu a taky novinku. Každý rok proběhla na terase oblíbená výstava na šňůře, na kterou dodal fotografie některý zúčastněný fotoklub. Letos to pojmeme tak, aby se na této výstavě mohl prezentovat každý účastník a vznikl tak zajímavý soubor fotografií. Bude to pro vás vlastně takový domácí úkol.

O co tedy jde? S nápadem přišla letošní lektorka Bětka Bajgartová a jedná se o to, že každý si sebou přiveze jednu fotografii, která bude vyjadřovat nějakou vzpomínku na jeho dětství. Jakoukoli metodou, jakékoli téma, zkrátka jak kdo uzná za vhodné. Jediné o co poprosíme je rozměr a to 30×20 nebo 45×30.

Veškeré podrobné informace o workshopu naleznete v přiloženém programu a letáku.

Celý realizační tým našeho fotoklubu Beseda Otrokovice Vás tímto zve a těší se na další, zajisté opět velmi povedenou, akci plnou dobré zábavy. Neváhejte a zavčas si zarezervujte si místo. Předběžná uzávěrka do konce srpna 2015.

Kontakt:
-Richard Vitásek 604273572