Miroslav Pinďák – výstava „Persona“ v MGO

Díky meziklubové spolupráci připravujeme v Městské galerii 27.1.2020 v 18:00 představit fotografický soubor Persona, jehož autorem je fotograf pocházející z Brumova-Bylnice, dlouholetý kamarád z fotoklubu KFA a proslulý autor aktových fotografií Miroslav Pinďák.

Psát zde o aktové tvorbě je poměrně jednoduché, tu totiž známe. Ale psát o Personě, tedy o kolekci fotek zaměřených na portrétování a momentky osobností, které za svou cestu „řečištěm“ umělecké fotografie Mirek potkal, je o dost těžší, protože autor se sám příliš těmito zážitky nechlubí. Takže výstava bude více překvapením pro nás všechny. Můžeme jen očekávat velmi přívětivý a citlivý styl vyobrazení se špetkou humoru, protože takto máme fotografa zafixovaného.

Vernisáž proběhne v tradičním duchu, tedy drobné občerstvení úvodní slova pořadatele i protagonisty doplněné hudební vložkou z rukou a úst talentované muzikantky Aleny Vitochové.

Výstava potrvá do 17.2.2020.
Srdečně zveme.